Смачна Масляна в Бершадській ЗОШ №3 запрошує до святкування!

Родзинкою нашої школи в 2016-2017 навчальному році стало проведення призабутих етнографічних свят. Серед них «Козацькі розваги»,  «Андріївські вечорниці», а 24 лютого настала пора святкування Масляної.20170224_124445

На свято були запрошені  учні та учителі початкової школи, батьки.Під час проведення свята гості «прожили» сім днів Масниці, спостерігаючи за театральним дійством.Організаторами  стали учні 2 – В класу на чолі із класним керівником Шевчук Оксаною Петрівною. Юні актори дивували глядачів захоплюючою грою, а в кінці концертної програми частували всіх смачними блинцями та пиріжками. Кожен глядач, отримуюючи смаколик, щиро всміхаючись, дякував від усієї душі за незабутнє дійство.

20170224_123338Апогеєм святкування стали, організовані керівником театральної студії Омельченко Катериною Володимирівною,  передвесняні  хороводи та спалення опудала, яке прикрасили намистом записок з поганими спогадами минулого року. Наше опудало згоріло швидко та вщент, а це означає , що всі наші негаразди зникли і попереду світле, здорове майбутнє нашої школи.

Бажаємо всім ситної, веселої суботи та щирої Прощеної Неділі!20170224_132713

Коментуйте

Ваш email Не буде опубліковано!