Скоро до школи

Увага! Триває набір майбутніх школярів до початкової школи Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 на 2016 – 2017 н.р..

Ваших малюків навчатимуть:

2016-12-15_10-44-28

Гордун Тетяна Олександрівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Відзначається творчим підходом до справи. Енергійна, доброзичлива, уміло організовує дитячий колектив. Вміло застосовує особистісно – орієнтовані методи навчання і виховання.

20160902_093019

Киценко Лариса Олексіївна, вчитель другої кваліфікаційної категорії. Педагог з високим рівнем професіоналізму. Досконало володіє інформаційно – комунікативними технологіями. Стосунки з учнями та батьками будує на основі взаєморозуміння та співпраці.

100_5466_789x592

Кузовлєва Олена Василівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Олену Василівну відзначає високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, педагогічного такту, що забезпечує  високий авторитет серед колег, батьків, учнів.

Для реалізації освітніх цілей школа має:

1.Сучасну матеріально – технічну та навчально-методичну базу:

3 комп’ютерних класи із 32 індивідуальними комп’ютерами; ще 15 комп’ютерів та 6 портативних ноутбуків, 5 інтерактивних комплексів та 2 мультимедійних дошки, 18 телевізорів із DVD-плеєрами встановлено на кафедрах та навчальних кабінетах. 38 і 47 комп’ютерів підключено до мережі Інтернету.

До послуг учнів 39 кабінетів та лабораторій, 2 спортивних і тренажерних зали, стрілецький тир, декілька спортивних майданчиків, в тому числі – один із штучним покриттям, сучасні актовий зал та їдальню.

2.Високопрофесійний педагогічний колектив, в якому із 64 педпрацівників 35 мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 присвоєно звання «вчитель-методист» і 2 – «старший вчитель», дев’ятеро брали участь у різних фахових Всеукраїнських та регіональних конкурсах, семеро мають публікації у педагогічній пресі.

3.Єдину в районі шкільну медичну поліклініку.

Наші успіхи

• У листопаді 2012 року школа пройшла атестаційну експертизу і єдина в районі атестована з відзнакою.
  • У 2010 році школа стала лауреатом Всеукраїнської громадської акції «Флагман освіти і науки України».
  • Неодноразово була переможцем регіонального та Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоровю».
  • Наказом Міністерства освіти і науки України №945 від 23.08.2012 року школу визнано освітньо-інформаційним центром з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.
  • Збірна школи з футболу була чемпіоном України серед юніорів.
  • Приймала участь у міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади», і нагороджена Дипломом МОН України
  • У 2004 роцінадано статус експериментального навчального закладу.
  • В рамках Всеукраїнського експерименту під егідою МОН України «Художньо-творчий розвиток особистості в умовах реалізації нової моделі школи»у навчальному закладі діє єдиний в районі Центр естетичного розвитку дитини та театральна студія.