День миру

Миру хочуть добрі люди
І дорослі, і малі
Прагнуть миру на Землі!
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру. Це свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар – не більше ніж казкова мрія. Для України цей день теж  особливий.
 21 вересня 2016 року у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася загальношкільна акція «Голуб миру». Учні й учителі  школи з радістю долучилися до флешмобу й виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди, сподіваючись на те, що вони принесуть на своїх крилах мир та спокій нашій Батьківщині. Учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті  «Діти України  за мир» та зробили виставкивласних творчих робіт.
 Центр розвитку дитини запросив дітей на тематичну зустріч-бесіду, де  діти спілкувались на тему миру, дружби, добра; читали тематичні вірші, переглядали короткометражний мультик про дружбу, грали гру «Подаруй добро», співали всі разом пісню «Ми за Мир». Завершальною ноткою було нагородження учасників конкурсу малюнка на асфальті.

ap paav r

Учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 закликають всіх людей на Землі: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді!».

2 Коментаря на День миру

Коментуйте

Ваш email Не буде опубліковано!